Onze stockfoto's zijn rechtenvrij
Lees hier meer over onze licentievoorwaarden
Lees hier meer over onze tarieven
peilmeter om de waterstand te meten in het met bakstenen gebouwde droogdok Droogdok Jan Blanken. Het dok werd tussen 1798 en 1822 onder leiding van Jan Blanken gebouwd in Hellevoetsluis. Het dok bestaat uit twee delen: een deel voor onderhoudswerkzaamheden aan schepen en een deel waarin nieuwe schepen gebouwd konden worden. De beide delen worden gescheiden door twee waterdichte deuren. Het eerstgenoemde deel staat door middel van een schipdeur in verbinding met de haven. Om schepen in en uit het dok te kunnen varen, laat men het dok eerst vollopen, waarna de met water gevulde schipdeur wordt leeggepompt zodat deze gaat drijven.
Een ogenblik geduld alsjeblieft, je zipbestand wordt nu aangemaakt.
Je beelden worden klaargezet. Je ontvangt een e-mail met een link waarmee je het zip-bestand kunt downloaden. Dit proces kan een paar minuten in beslag nemen.
Er is een fout opgetreden. Je zip-bestand kon niet worden gegenereerd.
Log hieronder in met je gegevens of maak een account aan.
Vul hieronder je e-mailadres in waarmee je bent ingeschreven bij de Nationale Beeldbank. Je ontvangt een e-mail met een link om je wachtwoord te herstellen.
We hebben een e-mail gestuurd naar het opgegeven e-mailadres. De e-mail bevat een link om een nieuw wachtwoord aan te maken.